Katia'S Central 3Bdr 3Bthr Aprt

  • 140 m²
  • 1 ložnice
  • 3 koupelny

140 m² apartmán Katia'S Central 3Bdr 3Bthr Aprt zahrnuje 1 ložnic a může ubytovat až 6 lidí.

Hostům nabízíme 3 koupelen.

Pokoje v apartmánu Katia'S Central 3Bdr 3Bthr Aprt navíc obsahují kompletní kuchyni s chladničkou a troubou.

Ubytování je 2 km od Museo Ellinikis Laikis Technis, zatímco Katedrála svatého Dinonýsia v Aténách je 2,1 km daleko. Centrum města Atény je asi v 3 km od ubytování. Nacházejí se zde Oroscopo a Vezene, kde se podávají pokrmy zdravé kuchyně, které najdete 5 minut chůze od ubytování. Tento apartmán je pouze 450 metrů od autobusové zastávky Eyfronioy a 10 minut chůzí od stanice metra Megaro Mousikis.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Katia'S Central 3Bdr 3Bthr Aprt Atény
Lovely 3Br Apartment In Pangrati By Upstreet
Cena pouze pro mobilní zařízení

Lovely 3Br Apartment In Pangrati By Upstreet

9.7
Skvělý 7 recenzí
355 m od ubytování
USD 204 USD 184
za noc
Cozy Home Evangelismos By Mdk Athens
Cena pouze pro mobilní zařízení

Cozy Home Evangelismos By Mdk Athens

361 m od ubytování
USD 90 USD 81
za noc
The Azure Teal Athens 2 Mins From The Metro ! Fully Airconditioned!
Cena pouze pro mobilní zařízení

The Azure Teal Athens 2 Mins From The Metro ! Fully Airconditioned!

9.4
Výjimečný 10 recenzí
415 m od ubytování
USD 238 USD 214
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Eleftherios Venizelos
    32 km

    Vlaková nádraží

    Monastiraki Railway Station
    2,5 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V pokojích

    • Klimatizace

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata povolena

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence00003052229
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Katia'S Central 3Bdr 3Bthr Aprt umístěn?
      Apartmán Katia'S Central 3Bdr 3Bthr Aprt se nachází v blízkosti Helénské dětské muzeum.
    • ❓
      Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Katia'S Central 3Bdr 3Bthr Aprt apartmán?
      Mezi oblíbené atrakce poblíž apartmán Katia'S Central 3Bdr 3Bthr Aprt apartmán patří Hora Lycabettus, což se nachází 25 minut chůze.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán Katia'S Central 3Bdr 3Bthr Aprt?
      Noční pobyt v apartmán Katia'S Central 3Bdr 3Bthr Aprt bude stát 170 €.
    • ❓
      Jsou v blízkosti apartmán Katia'S Central 3Bdr 3Bthr Aprt apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Katia'S Central 3Bdr 3Bthr Aprt apartmán patří restaurace Oroscopo a CTC, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Jak velký je toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má 140 m².
    • ❓
      Má apartmán Katia'S Central 3Bdr 3Bthr Aprt apartmán pračku?
      Ano, pračka je v apartmán Katia'S Central 3Bdr 3Bthr Aprt apartmán k dispozici.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Eleftherios Venizelos
    32 km

    Vlaková nádraží

    Monastiraki Railway Station
    2,5 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Katia'S Central 3Bdr 3Bthr Aprt Atény

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít